KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16878201
nr 1687 8201
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad Lindman, -47, modell, 52x47 cm, yttermått inklusive ram: 69x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 mars 2025
kl 19:58:33
13/3 22:48:11
100 kr
17/3 19:53:33